Anten90 header advertisement

چرا مدیرعامل استقلال به ایتالیا رفت ؟

باشگاه استقلال اعلام کرد: احمد سعادتمند با نظر هیات مدیره راهی سفر ارپا شده تا با وینفرد شفر و آندره‌آ استراماچونی دیدار کند.

ستاره پرسپولیسی در رادار تیم های مشهور قطری

رامین رضائیان مزد پشتکار و ممارستش در تمرین را در روزهای وقفه لیگ قطر به دلیل کرونا را گرفت.

ادعای نشریه موندودیپورتیوو درباره خروج مسی از بارسلونا

تیتر یک نشریه موندودپورتیوو به شایعات جدایی مسی اختصاص دارد و واکنش بارسلونا که او را غیر قابل فروش می داند.

از شایعه تا واقعیت بازگشت استراماچونی به استقلال

معاون اقتصادی باشگاه استقلال می‌گوید سفر سعادتمند به اروپا به خاطر توافق با استراماچونی و شفر در مسائل مالی است.

ادعای عجیب سیدجلال حسینی در رابطه با بازیکنان خارجی!

کاپیتان پرسپولیس با اشاره به پرونده‌های نگران کننده علیه فوتبال ایران، مدعی است تصمیم کنونی برای ممنوعیت ورود خارجی‌ها بهترین اتفاق است.

داور نام‌آشنای فوتبال ایران: امیدوارم کار هیچکس به ما نیفتد!

بیژن حیدری داور موفق و نام‌آشنای فوتبال ایران در آستانه روز پزشک گفت که تلاش می‌کند تا بتواند هم در کار داوری فوتبال و هم در پزشکی به صورت موازی کارهای خود را پیش ببرد.

واکنش پرسپولیس به موضع سازمان لیگ درباره دربی

سرپرست روابط عمومی باشگاه پرسپولیس گفت: گل محمدی هیچ جلسه ای در فدراسیون فوتبال نداشته است و ما هم این حاشیه سازی ها را به شکل قانونی پیگیری می کنیم.

تمجید هوگو لوریس از مورینیو

هوگو لوریس دروازه‌بان تاتنهام با تمجید از ژوزه مورینیو سرمربی این تیم می‌گوید مورینیو ذهنیت پیروزی و قهرمانی را با خود به تاتنهام آورده.

رویاهای ما خیلی بزرگ است …

احمد عبدالله زاده هافبک تیم فولاد خوزستان که فصل گذشته در نساجی شاگردان جواد نکونام، حضور این سرمربی جوان را یکی از عوامل اصلی حضورش در فولاد دانست.

خبری مهم از حضور استقلال و پرسپولیس در بورس

استقلال و پرسپولیس دو تیم پرطرفدار پایتخت پس از سال‌ها گمانه‌زنی و طرح صحبت‌های مختلف گویا سرانجام در آستانه خصوصی‌سازی قرار گرفته‌اند.

ویدیو بازی

مشاهده بیشتر
ضربات آزاد تاریخی؛ زیباترین گل‌ها در لیگ قهرمانان اروپا
بایرن مونیخ ـ دوسلدورف، هفته ۲۹ بوندسلیگا؛ به سمت رکورد
شجاع خلیل زاده؛ هایلایت بازیکنان فوتبال
پرگل‌ترین دربی‌های ده سال اخیر
همه گل های لیونل مسی در الکلاسیکو (رئال مادرید - بارسلونا)

نتایج زنده

KS Kastrioti Kruje
1-1
KF Tirana
FC Santa Coloma
2-2
UE Engordany
Racing Club
1-0
Union Santa Fe
Colon
1-2
CA Independiente
Velez Sarsfield
0-1
Gimnasia LP
Godoy Cruz
0-0
Banfield
Rosario Central
0-2
River Plate
CA Atlanta
0-2
CA Platense
CA Brown de Adrogue
0-0
All Boys
Barracas Central
2-1
Independiente Rivadavia
Almagro
1-0
Gimnasia Jujuy
Santamarina Tandil
1-0
Quilmes
Sarmiento
0-0
Villa Dalmine
Instituto AC Cordoba
2-1
Chacarita Juniors
Club Atletico Mitre
0-0
Belgrano
CA Alvarado
0-0
Guillermo Brown
San Martin de Tucuman
0-1
CA Tigre
Austria Klagenfurt
2-1
Austria Lustenau
Wolfsberger AC
1-1
SV Ried
LASK Linz
3-0
SCR Altach
Keshla FK
1-1
Sabah
Sabail FC
1-1
FK Qarabag
Belshina Bobruisk Reserves
2-2
FK Ruh Brest Reserves
Royal Excel Mouscron
0-0
Club Brugge
KV Mechelen
2-3
KFCO Beerschot Wilrijk
Gent
0-2
Zulte-Waregem
Lierse Kempenzonen
0-1
Westerlo
Lommel
1-0
RWD Molenbeek
Atletico Palmaflor Vinto
5-0
San Jose
The Strongest
3-0
Blooming
Jorge Wilstermann
2-3
Royal Pari FC
Cochabamba FC
3-0
Chaco Petrolero
Deportivo FATIC
2-1
Tiquipaya
CD Torre Fuerte
1-1
Deportivo Kivon
Real Tomayapo
3-1
Fancesa
Radnik Bijeljina
1-1
FK Krupa
America MG Women
0-2
Tiradentes-PI Women
Maranguape
2-1
CE Uniao
Comercial MS
0-1
Operario FC MS
Fluminense SC
3-1
EC Internacional SC
Passo Fundo RS
6-0
Nova Prata RS
Velo Clube SP
0-0
Marilia
Osvaldo Cruz
1-0
Bandeirante
Santos
4-2
Sport Recife
Palmeiras
3-0
Athletico Paranaense
Bahia
1-3
Sao Paulo
Atletico Goianiense
0-0
Internacional
CSA
2-1
Ponte Preta
Vitoria
2-1
CRB
Guarani SP
2-0
Chapecoense
EC Juventude
1-0
Nautico Capibaribe
Ituano
1-2
Ypiranga RS
Boa
0-1
Sao Bento
Londrina
2-1
Tombense MG
Treze
1-1
Vila Nova
Manaus
0-2
Clube Do Remo
Aguia Negra-MS
4-3
Uniao Rondonopolis
Vitoria ES
1-0
Goianesia
Goiania
1-0
Real Noroeste ES
CEOV Operario
2-6
Aparecidense GO
Atletico Acreano
2-2
Ji-Parana
Sportist Svoge
5-1
Septemvri Sofia
Ludogorets Razgrad
2-1
Botev Vratsa
PWD de Bamenda
0-0
Kaizer Chiefs
Bantu FC
0-1
Nkana FC
Ashanti Gold
0-0
Salitas FC
Lota Schwager
0-1
Provincial Ranco
Guangzhou R&F
6-1
Suzhou Dongwu
Shandong Luneng
2-0
Zhejiang Greentown
Independiente Santa Fe Women
2-3
Junior Women
America de Cali Women
1-1
Atletico Nacional Medellin Women
Deportivo Cali
0-1
La Equidad
Atletico Nacional Medellin
0-3
America de Cali
AD Juventud Escazucena
0-1
AD Guanacasteca
Bijelo Brdo
1-0
Inter Zapresic
Dinamo Zagreb II
1-1
Kustosija
Hajduk Split II
4-0
NK Medimurje Cakovec
Pafos FC
1-0
Doxa Katokopias
FK Teplice
0-0
Sparta Prague
Hobro IK
3-4
Hvidovre IF
AC Horsens
3-1
Vejle
Sonderjyske
0-2
FC Copenhagen
Cibao FC
0-1
Delfines Del Este
Tecnico Universitario
1-1
Deportivo Cuenca
Delfin SC
1-0
Independiente del Valle
CD Aguila
1-0
Alianza FC San Salvador
Santa Tecla
1-2
Municipal Limeno
Sonsonate FC Women
2-2
CD Luis Angel Firpo Women
Nottm Forest
0-1
Swansea
Mansfield
1-1
Dag & Red
Barnet
0-1
Milton Keynes Dons
AFC Wimbledon
1-2
Crawley Town
Bristol Rovers
6-0
Darlington
Carlisle
1-2
Doncaster
Shrewsbury
0-0
Oxford City
Stevenage
1-1
Hull
Stockport
1-2
Yeovil
Marine
0-0
Havant and W
West Brom
1-0
Sheff Utd
Southampton
2-2
Man Utd
Paide Linnameeskond
1-7
FC Flora Tallinn
JK Nomme Kalju
0-2
FC Levadia Tallinn
JK Tabasalu
1-3
Parnu JK
Vikingur Gota
2-1
B36 Torshavn
PSG
2-2
Bordeaux
Lyon
3-0
Reims
Metz
0-2
Brest
Lens
1-2
Angers
Monaco
3-0
Nimes
Lorient
0-1
Montpellier
FC Shukura Kobuleti
0-1
Wit Georgia
Merani Martvili
0-0
FC Gagra
MSV Duisburg
0-3
Dynamo Dresden
Saarbrucken
1-1
Kaiserslautern
Bayer Leverkusen
0-0
Hertha Berlin
Nurnberg
2-3
Greuther Furth
Heidenheim
3-2
Hamburg
Hannover 96
0-3
Holstein Kiel
Alemannia Aachen
1-1
Rot-Weiss Essen
Ebusua Dwarfs
1-0
Berekum Chelsea
Aduana Stars
0-0
Bechem FC
Karela
0-0
Dreams FC
Panathinaikos
2-1
Panetolikos
OFI Crete
1-0
Giannina
Lamia
0-1
PAOK Salonika
CS Deportivo Sacachispas
2-1
Xelaju
Comunicaciones Women
6-1
Club Aurora FCF Women
FCF El Estor Women
0-2
Chimaltecas CSDFF Women
Racing Club Haitien
3-1
FICA
CD Marathon
5-0
CD Real Sociedad
CD Vida
3-1
CD Real De Minas
Metro Gallery FC
0-4
North District
Wofoo Tai Po FC
1-1
Sham Shui Po
South China AA
0-1
Shatin
Wing Yee
2-1
Central & Western
Wong Tai Sin
0-5
Eastern District
Kwong Wah
0-0
ChelseaFC Soccer School
Yau Tsim Mong
0-2
Wanchai
Tuen Mun SA
1-2
Kwun Tong
Leaper St Joseph
1-1
Kwai Tsing DFA
Kowloon City
3-2
Lucky Mile
Kitchee
1-1
Happy Valley
Lee Man FC
2-3
Eastern Long Lions
Mezokovesd Zsory
2-1
Diosgyori VTK
DEAC
2-3
Budaorsi SC
Dorogi FC
3-0
Kaposvari Rakoczi
Soroksar
2-2
Pecsi MFC
Gyor Eto FC
0-1
Vasas SC
Szentlorinc SE
1-0
BFC Siofok
Szombathelyi Haladas
0-0
Debreceni VSC
Ujpest II
0-0
Taksony SE
Rakosmenti KSK
1-3
Vac FC
Kecskemeti TE
2-0
Ferencvarosi TC II
Jamshedpur FC
2-2
Odisha FC
Chennaiyin FC
0-0
Kerala Blasters
Navad Urmia
0-0
Gol Reyhan
Baderan Tehran
1-0
Kheybar Khorramabad
Chooka Talesh
0-2
Malavan
Khoosheh Talai
0-0
Esteghlal Khuzestan
Mes Kerman
1-0
Shahin Bushehr
Qashqai Shiraz
0-1
Arman Gohar
Atalanta
0-2
Verona
Lazio
1-3
Udinese
AC Milan
2-0
Fiorentina
Bologna
1-0
Crotone
AC Reggiana 1919
1-0
Cremonese
Olbia
2-1
Juventus U23
Pro Sesto
1-0
Lecco
Giana Erminio
0-2
Carrarese
Pro Patria
0-0
Grosseto
Novara
0-0
Albinoleffe
Alessandria
2-1
Pro Vercelli
Imolese
0-2
Arezzo
Fano
1-2
Virtus Verona
Sambenedettese
0-1
Legnago Salus
Gubbio
1-1
AC Feralpisalo
Sudtirol
1-1
Perugia
Virtus Francavilla
1-1
Teramo
Viterbese
0-1
Foggia
Palermo
3-0
Monopoli
Bari
0-0
Catanzaro
Derthona
1-0
Fossano Calcio
Varese
0-2
FC Vado
USD Castellanzese
2-3
Casale
SC Caronnese
0-0
ASD Imperia
ASD Grassina
0-0
UC Sinalunghese
Tiferno Lerchi
2-0
AS Ostia Mare
Aprilia
3-3
Vastese
Aversa Normanna
0-0
AC Nardo
Ponte San Pietro
2-1
Seregno
Caravaggio
2-3
A.C. Crema 1908
Real Forte Querceta
0-1
Lentigione
Rimini
1-3
Aglianese
Team Nuova Florida
1-0
Insieme Formia
ASD Lanusei
0-1
US Latina Calcio
Vis Artena
1-2
USD Latte Dolce
Gelbison
1-1
Citta Di S. Agata
Roccella
0-0
ASD Troina
Honda FC
2-3
Maruyasu Okazaki
Nara Club
3-0
MIO Biwako Shiga
Tokyo Musashino City FC
1-0
Matsue City FC
Veertien Mie
0-1
Kochi United
Shimizu S-Pulse
1-1
Shonan Bellmare
Cerezo Osaka
1-0
Yokohama FC
Kashima Antlers
4-0
Urawa Red Diamonds
Gamba Osaka
1-1
Sagan Tosu
FC Ryukyu
4-0
Tokyo Verdy
Avispa Fukuoka
1-0
Omiya Ardija
JEF Utd Chiba
1-2
Jubilo Iwata
Ehime FC
2-1
Mito Hollyhock
Matsumoto Y FC
0-0
Kyoto Sanga FC
Zweigen Kanazawa
3-4
Tokushima Vortis
Machida Zelvia
0-3
Thespa Kusatsu
Tochigi SC
2-0
Renofa Yamaguchi
Ventforet Kofu
0-0
Montedio Yamagata
Fukushima Utd
1-0
Azul Claro Numazu
Grulla Morioka FC
0-1
Kagoshima United
Vanraure Hachinohe
1-1
YSCC
Nagano Parceiro
1-0
FC Imabari
Kataller Toyama
2-1
Cerezo Osaka U23
Roasso Kumamoto
2-4
Blaublitz Akita
Nairobi City Stars
2-0
Nzoia Sugar
Posta Rangers
0-3
KCB
Western Stima
0-0
Bidco United
Kariobangi Sharks
4-0
Wazito FC
KF Vitia
1-2
KF 2 Korriku
KF Gjilani
2-3
KF Drita
Al Kuwait SC
0-1
Al Qadsia SC
Mzuzu University
1-1
Be Forward Wanderers
Ntopwa United FC
3-0
Moyale Barracks
Civil Service Utd
2-1
Silver Strikers
Balzan FC
1-1
Senglea Athletic
Hamrun Spartans
4-0
Zejtun Corinthians
Leon
2-0
Puebla
Club America
1-2
Chivas Guadalajara
FC Dinamo Auto
1-1
Dacia Buiucani
Zimbru Chisinau
2-2
Sfintul Gheorghe
FK Jedinstvo Bijelo Polje
1-1
FK Bokelj
FK Mornar Bar
0-0
FK Berane
OFK Igalo
2-0
Arsenal Tivat
FK Drezga
0-2
FK Grbalj Radanovici
Buducnost Podgorica
4-2
FK Rudar Pljevlja
FK Podgorica
0-1
FK Zeta Golubovci
FC Eindhoven
3-2
De Graafschap
ADO Den Haag
1-1
Heerenveen
VVV
2-2
PEC Zwolle
Vitesse
2-0
Fortuna Sittard
Feyenoord
1-1
FC Utrecht
FC Groningen
1-0
Willem II
Heracles
0-0
AZ
Auckland City
2-1
Hawkes Bay United
Canterbury United
2-3
Hamilton Wanderers AFC
Central Football Women
0-1
Capital FF Women
Diriangen
3-2
CD Walter Ferretti
Atlético Somotillo
1-0
Tipitapa
UNAN Managua
3-1
San Judas
Diriangen U20
2-1
Real Esteli U20
Belasica Strumica
2-2
Rabotnicki Skopje
Makedonija Gj. P
0-0
KF Shkupi Skopje
FK Renova
1-0
FK Borec
Pelister Bitola
1-2
FK Sileks
Shabab Al Dhahiriya
0-0
Markaz Balata
CA Independiente de la Chorrera
2-0
Atletico Chiriqui
Tauro FC
1-2
Sporting San Miguelito
Olimpia Asuncion
3-1
River Plate Asuncion
Libertad Asuncion
3-0
12 De Octubre Itaugua
Sport Huancayo
2-0
Alianza Lima
Sporting Cristal
3-2
Academia Deportiva Cantolao
Atletico Grau
1-1
Alianza Universidad
FC Carlos Stein
1-1
UTC Cajamarca
Wisla Krakow
1-2
Zaglebie Lubin
Rakow Czestochowa
0-0
Warta Poznan
Widzew Lodz
2-1
Arka Gdynia
GKS Katowice
2-1
Motor Lublin
Lechia Tomaszow Mazowiecki
2-2
Legionovia Legionowo
Pelikan Lowicz
2-2
MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki
LKS Lagow
1-4
Stal Stalowa Wola
Elana Torun
6-0
Chemik Police
Ruch Wysokie Mazowieckie
1-0
KS Wasilkow
MKS Kluczbork
0-3
GKS Pniowek 74 Pawlowice
Anadia
0-0
RD Agueda
GRAP
2-2
Carapinheirense
CD Cerveira
1-0
SC Maria da Fonte
Mondinense
1-3
Berco SC
Olhanense
1-0
Moncarapachense
CD Pinhalnovense
1-1
Juventude Evora
Sao Joao Ver
1-1
AD Castro Daire
Oliveira Hospital
1-3
Benfica Castelo Branco
Mortagua FC
1-1
ARC Oleiros
Sertanense
0-0
Alcains
Brito SC
1-2
Sao Martinho
Loures
0-2
Lourinhanense
Olimpico Montijo
0-3
Rabo Peixe
Belenenses B
0-1
Estrela Amadora
Gondomar
2-0
Pedras Rubras
Salgueiros
0-1
Trofense
Merelinense
2-0
Vidago FC
Oriental Dragon
2-0
SC Ideal
Sporting
2-1
Moreirense
Gil Vicente
1-0
Rio Ave
Portimonense
0-0
Nacional
Academica
2-1
Sporting Covilha
Estoril
2-1
Vizela
FC Arouca
1-3
FC Porto B
Maritimo U23
3-3
Estoril U23
Al-Kharitiyath SC U23
0-0
Al Duhail U23
Al-Sadd SC U23
4-0
Umm Salal U23
Shamrock Rovers
2-0
Sligo Rovers
Dinamo Bucharest
3-0
Viitorul Constanta
FC Ripensia Timisoara
1-5
Astra Giurgiu
Husana Husi
2-8
Universitatea Cluj
FC Voluntari
0-0
Gaz Metan Medias
Gaz Metan Medias U19
1-1
CFR Cluj U19
FK Yenisey
1-0
Tekstilshchik Ivanovo
Veles
4-2
Shinnik Yaroslavl
FC Orenburg
2-1
Krylia Sovetov
Spartak Moscow II
1-2
FK Irtysh Omsk
Krasnodar II
1-1
Akron Tolyatti
Alania Vladikavkaz
0-0
FC Nizhny Novgorod
Volgar Astrakhan
2-1
FC Chayka
Chertanovo
1-0
Neftekhimik Nizhnekamsk
Fakel Voronezh
3-0
SKA Energia Khabarovsk
Dinamo Bryansk
1-0
Tomsk
Baltika Kaliningrad
0-0
Torpedo Moscow
Ural
1-0
PFC Sochi
FC Ufa
4-0
FK Tambov
Rubin Kazan
1-0
CSKA Moscow
Al Thuqbah
1-2
Al Hazm
Celtic
0-1
Ross County
Radnicki Sremska Mitrovica
3-1
FK Graficar Beograd
FK Kolubara
1-1
FK Zemun
FK Trayal Krusevac
0-4
Borac Cacak
FK Cukaricki
2-0
FK Napredak
FK Metalac GM
2-0
Zlatibor Cajetina
FK Novi Pazar
0-0
FK Backa Palanka
FK Vozdovac
2-2
Mladost Lucani
Vojvodina U19
1-1
Rad Belgrade U19
OFK Belgrade U19
2-0
FK Trayal Krusevac U19
Radnicki Nis U19
2-1
Mladost Lucani U19
FK Radnicki 1923 U19
1-1
IMT Novi Belgrade U19
Partizan Belgrade U19
3-0
FK Vozdovac U19
Albirex Niigata Singapore
1-4
Tampines Rovers FC
Young Lions
0-4
Lion City Sailors FC
FC Petrzalka
2-0
Slovan Bratislava B
STK Samorin
0-1
Dukla Banska Bystrica
AS Trencin
1-0
FK Sered
FK Senica
0-3
Slovan Bratislava
NK Bravo
2-1
NK Celje
Aluminij Kidricevo
2-1
ND Gorica
Chippa United
1-1
Tshakhuma Tsha Madzivhadila
Suwon FC
1-1
Gyeongnam FC
Real Madrid
1-2
CD Alaves
Barcelona
4-0
Osasuna
Getafe
0-1
Athletic Bilbao
Mirandes
1-1
CD Castellon
Albacete
0-2
Tenerife
Espanyol
0-0
Real Zaragoza
Covadonga
2-0
Sporting Gijon B
Coruxo
2-1
Guijuelo
Lealtad
0-0
Oviedo B
Portugalete
0-1
Laredo
Tudelano
1-3
Mutilvera
Ejea
0-0
SD Logrones
CD Calahorra
0-0
SD Tarazona
Orihuela
1-0
SCR Pena Deportiva
Villarreal B
1-1
Valencia B
Badalona
0-1
Espanyol B
Gimnastic
5-0
CE L'Hospitalet
Levante B
3-1
Atzeneta
UD Ibiza
1-0
Hercules
Granada CF B
0-0
Real Betis B
RB Linense
0-0
Las Palmas B
UCAM Murcia CF
1-0
CF Lorca Deportiva
CD Marino
0-1
Atletico Sanluqueno
UD Tamaraceite
1-0
Cadiz B
UD San Sebastian Reyes
3-1
Las Rozas
Navalcarnero
3-3
Atletico Baleares
CF Internacional de Madrid
1-2
Rayo Majadahonda
CF Talavera
0-3
CD Badajoz
Villarrobledo
1-2
Villarrubia CF
Melilla
1-2
Socuéllamos
Poblense
2-2
Real Madrid B
SE AEM Women
6-0
Espanyol B Women
Pozuelo Alarcon Women
1-0
CD Parquesol CF Women
Polvorin
1-0
UD Paiosaco
Racing Club Villalbes
0-2
SD Fisterra
CSD Arzua
0-0
Viveiro CF
Cordoba B
0-0
Castilleja CF
Sevilla C
1-0
Coria CF
Xerez CD
1-0
CD Rota
Llosetense
1-0
CE Esporles
Mallorca B
0-0
CF San Rafael
SD Portmany
1-2
CE Andratx
Santanyi
1-0
Formentera
CD Buzanada
0-2
CD Atletico Paso
CD Vera
3-0
Tenerife B
Club Atletico Victoria
2-0
Atletico Union Guimar
EDMF Churra
0-1
Olimpico Totana
Lorca FC
1-2
Ciudad de Murcia
Racing Murcia FC
0-0
Mazarron
Cacereno
1-0
CF Trujillo
UD Fuente de Cantos
1-3
Olivenza
CD Diocesano
0-0
Arroyo CP
UD Logrones B
2-1
Naxara
Yagüe
2-1
Pradejón
Oyonesa
0-0
FC La Calzada
River Ebro
0-0
Racing Rioja CF
Real Zaragoza B
1-1
Monzón
Villanueva
0-0
CF Calamocha
CD Carinena
2-1
Huesca B
Calvo Sotelo
1-0
Albacete B
CD Vallobin
0-1
Real Aviles CF
CD Guarnizo
0-1
Selaya
CD Cayon
2-0
SD Revilla
Santutxu
2-1
JD Somorrostro
UA Horta
1-2
Cerdanyola del Valles FC
UE Castelldefels
1-2
FC Santfeliuenc
UE Sant Andreu
2-2
Girona B
UE Sants
0-1
UE Figueres
Torrent C.F.
1-0
Silla CF
AD Complutense Alcala
0-0
DAV Santa Ana
San Fernando Henares
0-1
Union Adarve
Alcorcon B
3-0
AD Parla
Leganes B
1-1
CD Mostoles URJC
Mostoles CF
0-0
Atletico de Pinto
Pozuelo Alarcon
0-0
RSD Alcala
ED Moratalaz
0-1
Torrejon
Burgos Promesas
4-0
Numancia B
CD Mirandes II
1-0
La Granja
At. Bembibre
0-0
Atletico Tordesillas
Velez CF
2-1
Alhaurino
Barcelona U19
1-0
CF Damm U19
Alboraya U19
1-3
Levante U19
Valladolid U19
2-0
Mostoles U19
Conxo Santiago U19
1-1
Lugo U19
Marina Sport U19
3-1
CD Arenal U19
Cultural Leonesa U19
1-1
Alcorcon U19
Torre Levante U19
0-1
CD Castellon U19
Villarreal U19
0-0
Hercules U19
Taby FK
0-3
Sandvikens IF
IF Karlstad
4-2
IK Frej
IFK Haninge
3-1
Karlslunds IF HFK
Team TG FF
1-5
Sollentuna FK
Örebro Syrianska IF
0-0
IFK Berga
Nykopings BIS
0-2
Gefle IF
Vasalunds IF
1-3
Brommapojkarna
Helsingborg
0-0
Falkenbergs FF
Ostersunds FK
0-4
IFK Goteborg
Varbergs BoIS FC
3-2
Malmo FF
Norrby IF
2-0
Dalkurd FF
Servette
1-3
Lucerne
Lausanne Sports
0-1
Young Boys
Lugano
0-0
Basel
Hang Yuen
1-3
Taiwan Power Company
Taipei City Tatung
3-1
Tainan City
Ming Chuan University
1-0
Taichung Futuro
Taicheng Lions
1-2
NTUPES
Tanzania Prisons
2-0
Mwadui FC
Polisi Tanzania FC
1-1
Coastal Union
Ruvu Shooting
0-0
Kagera Sugar
Lampang FC
3-1
Samut Sakhon
Nakhon Pathom FC
4-3
Udon Thani FC
Phrae United
1-1
Uthai Thani FC
Royal Thai Navy
0-1
JL Chiangmai United
Inter Bangkok
0-0
Royal Thai Army
Kasem Bundit University
1-2
Thonburi United FC
Prime Bangkok
1-1
Bangkok FC
ACDC FC
2-2
Chanthaburi FC
Banbueng FC
1-0
Royal Thai Fleet FC
Watbot City
1-2
Uttaradit FC
Mahasarakham United FC
4-2
Surin Sugar KCM
Assumption United
0-1
Raj Pracha
Kanjanapat Group
0-1
Singha GB Kanchanaburi
North Bangkok University
2-0
Chamchuri Utd
Khonkaen Mordindang FC
1-3
Yasothon FC
Surin City FC
1-1
Nakhonratchasima United FC
Satun United
3-0
Jalor City
WU Nakhon Si Utd
4-3
Phattalung FC
Ang Thong FC
2-0
Saraburi
Patong City FC
0-0
Surat Thani City
Prachuap FC
4-2
Trat FC
Bangkok United
1-1
Police Tero FC
Buriram United
1-3
Samut Prakan City
Keciorengucu
1-0
Adana Demirspor
Bandirmaspor
1-0
Balikesirspor
Eskisehirspor
0-2
Altinordu
Zonguldak Komurspor
4-1
Hacettepe SK
Nigde Anadolu
0-2
Ankara Demirspor
Afjet Afyonspor
2-2
Amed SK
Corum FK
2-2
24 Erzincanspor
Gumushanespor
0-3
Utas Usakspor
Kocaelispor
3-0
Kahramanmarasspor
Manisa FK
6-1
Hekimoglu Trabzon
Etimesgut Belediyespor
4-1
1922 Konyaspor
Kirsehir Belediyespor
3-0
Bodrumspor
Mamak FK
0-2
Karacabey Belediyespor AS
Pendikspor
0-2
Sakaryaspor
Turgutluspor
2-1
Eyupspor
Sivas Belediyespor
1-0
Kastamonuspor
Serik Belediyespor
1-1
Kirklarelispor
1954 Kelkit Belediyespor
1-1
Bursa Yildirimspor
Muglaspor
1-1
Adiyamanspor
Erzurum BB
2-2
Antalyaspor
Alanyaspor
1-0
Konyaspor
Kasimpasa
2-0
Genclerbirligi
Al Wahda Abu Dhabi Reserves
1-1
Al Ain SCC Reserves
Potros FC
1-5
FC Matata
Diaspora United
0-0
Orlando City Hunter's Creek
FC Veres Rivne
1-0
Obolon Brovar Kiev
Polissya Zhytomyr
1-3
Ahrobiznes Volochysk
Vpk Agro Shevchenkivka
1-3
Alians Lypova Dolyna
FK Minai
0-3
Zorya
Kolos Kovalivka
1-1
Desna Chernihiv
CA Atenas
0-2
Cerrito
Rampla Juniors
1-0
Juventud De Las Piedras
Club Atletico Progreso
2-2
Cerro Largo
FK Andijan
0-1
FK Kokand 1912
Sogdiana Jizzakh
1-0
Qizilqum Zarafshon
FK Buxoro
1-3
Mashal Mubarek
Metalourg Bekabad
1-0
Termez Surkhon
Bunyodkor Tashkent
0-1
Nasaf Qarshi
Navbahor Namangan
0-0
AGMK
Pakhtakor Tashkent
1-0
Lokomotiv Tashkent
Atlético Venezuela
0-1
Yaracuyanos
Deportivo La Guaira
1-1
Estudiantes Merida
Fundacion AIFI
0-3
Llaneros De Guanare
Yaracuy FC
2-2
Angostura FC
Da Nang U21
0-0
Dak Lak U21
Song Lam Nghe An U21
0-1
Cong An Nhan Dan U21
Hoang Anh Gia Lai U21
2-0
Tay Ninh U21
Penybont
0-0
Cefn Druids
Briton Ferry Women
3-2
Cascade YC Women
Cardiff City Women
2-0
Aberystwyth Women
Swansea Women
1-0
Cardiff Met Women
Cyncoed LFC Women
1-1
Port Talbot Women
Buildcon FC
1-2
Lumwana Radiants
Indeni FC
0-0
Power Dynamos
ZESCO United
1-1
Green Buffaloes

بخش نویسندگان

تیم ملی فوتسال اردوی جدید خود را با 19 بازیکن برگزار خواهد کرد

این اردو از چهارشنبه، پنجم شهریور ماه شروع خواهد شد.

سردار آزمون در ترکیب اصلی زنیت برابر تامبوف

سردار آزمون از ساعت 19:30 مقابل تامبوف بازی خواهد کرد.

سعید عزت اللهی در اولین دیدار برای وایله بلدکلوب گلزنی کرد

سعید عزت اللهی، هافبک ایرانی اخیرا به باشگاه دانمارکی پیوسته است.

کمیته انضباطی نسبت به اظهارنظرها در مورد احکام کمیته واکنش نشان داد

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اعلام کرد که بهتر است کادر فنی، مربیان و به صورت کلی دست اندرکاران فهیم فوتبال به دنبال صدور آرا انضباطی درباره تیم های دیگر اظهار نظر نکرده و با مسولیت شناسی نگاه خود را برای پیشرفت تیم خود معطوف کنند.

نفت مسجدسلیمان | اعتصاب بازیکنان به روز دوم کشیده شد

بازیکنان نفت مسجدسلیمان که دیروز (جمعه) تمرین نکرده بودند، امروز نیز حاضر به تمرین نشدند.

پاری سن ژرمن - بایرن مونیخ / پیش بینی نویسندگان به گزارش آنتن90 از نتیجه فینال لیگ قهرمانان اروپا

پاری سن ژرمن و بایرن مونیخ در مهمترین بازی باشگاهی فصل 2019/20 به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

آنتونیو کونته و اینتر | جلسه مهم مربوط به ادامه همکاری، سه شنبه برگزار می شود

آنتونیو کونته در مصاحبه پس از فینال مقابل سویا، سیگنال هایی از خداحافظی احتمالی از اینتر را داد اما جلسه هفته آتی هم مهم خواهد بود. با این حال چیزی که مشخص است، اینتر نمی تواند یک خرید دیگر مانند اشرف حکیمی انجام دهد.

نیکولاس تاگلیافیکو گزینه لسترسیتی برای جانشینی چیلول

نیکولاس تاگلیافیکو، مدافع تیم ملی آرژانتین ممکن است جانشین بن چیلول در لسترسیتی شود. 

دوم شهریور؛ روزی که کبدی ایران جاودانه شد

دوم شهریور روز کبدی ایران است.

سباستین کل: جیدون سانچو حداقل برای یک فصل دیگر در دورتموند می ماند

جیدون سانچو نیز همچون سایر مسئولین دورتموند تاکید کرد که جیدون سانچو در این باشگاه خواهد ماند.

آقای گل لیگ نوزدهم زیر ذره بین به گزارش آنتن90 / شکست طلسم 11 ساله

شیخ دیاباته با پشت سر گذاشتن شهریار مغانلو و عیسی آل کثیر به عنوان آقای گلی لیگ نوزدهم با به ثمر رساندن 15 گل رسید.

قلعه عقاب ها پس از بیست سال باز هم بر سر زبان ها افتاد

سبزپوشان چوکای تالش، بالاخره توانستند صعود خود به لیگ دسته اول را قطعی کنند

بارسلونا خواهان جذب آنخلینیو، مدافع چپ منچسترسیتی

آنخلینیو ممکن است جانشین جوردی آلبا در منچسترسیتی شود.

متی لانگ استف قراردادش را با نیوکاسل تمدید کرد / رسمی

متی لانگ استف قرارداد جدیدی با نیوکاسل امضا کرد.

مهدی نوروزی: سه ماه پیش از شفر و استراماچونی در خواست ملاقات کردیم

معاون اقتصادی باشگاه استقلال از بدهی ‌های سنگینی که از گذشته گریبان باشگاه را گرفته می گوید.

سند ورزشگاه شهید کاظمی به نام پرسپولیس نمی خورد

طبق شواهد موجود، سند ورزشگاه شهید کاظمی که در اختیار باشگاه پرسپولیس است، به نام این باشگاه در نمی ‌آید.

روند انتقال ادینسون کاوانی به بنفیکا متوقف شده است

ادینسون کاوانی بر سر نحوه پرداخت دستمزد با بنفیکا به مشکل خورده است. 

اشرف: یحیی گل محمدی به فدراسیون فوتبال نرفت / تابع سازمان لیگ هستیم

علیرضا اشرف اعلام کرد که پرسپولیس در مورد برگزاری دربی حذفی، تابع سازمان لیگ است.

مهدی علی نژاد: تلاش هایی صورت گرفته تا سرخابی ها وارد فرا بورس شوند

مهدی علی نژاد خبر از وارد شدن استقلال و پرسپولیس به فرا بورس داد.

تاریخ دربی حذفی تغییر نمی کند / اختصاصی به گزارش آنتن90

با اعلام یک منبع آگاه در سازمان لیگ، تاریخ دربی تهران تغییر نخواهد کرد.

استقلال و استراماچونی / هیچ بازگشتی در کار نیست

خبرهای غیر رسمی از سفر احمد سعادتمند به ایتالیا برای مذاکره با آندره آ استراماچونی حکایت می کرد و خبرهای رسمی مشخص کرد هدف سعادتمند از این سفر گرفتن تخفیف از وینفرد شفر و آندره آ استراماچونی است.

پرسپولیس یک بار دیگر تهدید به توقیف اموال شد!

برای چندمین بار، باشگاه پرسپولیس توسط یکی از طلبکاران تهدید به توقیف اموال شد.

سعادتمند برای مذاکره با شفر و استراماچونی راهی اروپا شد

سعادتمند به زودی با شفر و استراماچونی مذاکره خواهد کرد.

لیگ اروپا در DNA سویا است / کاریکاتور

لیگ اروپا در سلطه باشگاه سویا است.

جلسه گل محمدی و مجیدی با مسئولان فدراسیون فوتبال برای تعویق دربی

سرمربی های استقلال و پرسپولیس در خصوص تعویق دربی جلسه ای را با مسئولان فدراسیون فوتبال برگزار کردند.

اولین نشست کارگروه ویژه فدراسیون برای پیگیری حکم فیفا در پرونده ویلموتس برگزار شد

نخستین نشست کارگروه ویژه مربوط به شکایت فدراسیون فوتبال از رای فیفا درباره مارک ویلموتس برگزار شد‌.

استقلال به دنبال توافق با طاها شریعتی

مسئولان باشگاه استقلال به دنبال توافق با مدافع تیم سایپا هستند تا او را دوباره آبی پوش کنند.

بارسلونا فقط با پیشنهادی 700 میلیون یورویی لیونل مسی را می فروشد!

بارسلونا در قبال لیونل مسی موضع مشخصی دارد؛ او فروشی نیست!

الساندرو نستا ممکن است دستیار پیرلو در یوونتوس شود

الساندرو نستا و آندره آ پیرلو ممکن است دوباره با یکدیگر هم تیمی شوند اما این بار در یوونتوس.

منصور قنبرزاده: باشگاه‌ ها نمی ‌توانند با فردی که قبلا در ایران بوده قرارداد ببندند

منصور قنبرزاده معتقد است با اجرای قانون ممنوعیت جذب بازیکنان و مربیان خارجی، جلوی بعضی از دلال ‌بازی ‌ها هم گرفته شده است.

گیشه روزنامه

مشاهده بیشتر

آخرین توییت ها

مشاهده بیشتر