Anten90 header advertisement

به نقل از موندودپورتیوو، لیونل مسی فوق ستاره ۳۳ ساله بارسلونا رهبر پروژه ورزشی جدید باشگاه محسوب می شود. این را جوزپ ماریا بارتومئو رئیس باشگاه ابتدا عنوان کرد و سپس رومن پلانس مدیر ورزشی جدید و در نهایت رونالد کومان که اخیرا جانشین کیکه ستین شد.

لیونل مسی پس از شکست ۸-۲ بارسا از بایرن در لیگ قهرمانان ناامید و عصبانی است و از لحاظ روحی در شرایط خوبی قرار ندارد. پنجشنبه گذشته او در ملاقات با سرمربی جدید باشگاه به وی گفت که برای آینده تردیدهایی دارد و خودش را بیشتر بیرون از بارسا می بیند.

این ادعایی است که شبکه رادیویی راک ۱ کاتالونیا مطرح کرده است اما سران باشگاه ترجیح دادند وارد این موضوع نشده و نه بارتومئو و نه پلانس از کومان در مورد حرف های رد و بدل شده بین او و مسی سوال نکرده اند.

به نظر می رسد اگر لیونل مسی واقعا در مورد جدایی از بارسا صحبت کرده بود، کومان این موضوع را به اطلاع بارتومئو می رساند. در هر صورت واکنش باشگاه بارسلونا به موضوع جدایی مسی مشخص است.

از نظر باشگاه، آرژانتینی غیر قابل فروش است و در صورت رسیدن هر پیشنهادی، مبلغ فسخ قرارداد ۷۰۰ میلیون یورویی او طلب خواهد شد. هنوز یک سال دیگر از قرارداد فوق ستاره آرژانتینی باقیمانده و جوزپ ماریا بارتومئو هیچگونه تمایلی برای از دست دادن او ندارد. بارتومئو دوست ندارد رئیسی لقب بگیرد که در دوران او لیونل قید بارسلونا را زده است.

مسی رکوردار گلزنی و پاس گل در تاریخ بارسلوناست و جدایی او به فاصله یک ماه تا شروع فصل جدید می تواند فاجعه ای ورزشی را در این باشگاه رقم بزند. بارسا با علم به این موضوع با هرگونه پیشنهادی برای مسی مخالفت خواهد کرد و یک سال فرصت خواهد داشت تا شرایط را به گونه ای کند که مسی برای تمدید قراردادش متقاعد شود.

برچسب ها

باشگاهبارسلونابارتومئوموندودپورتیووآرژانتینیپیشنهادیقرارداد
نظر شما در مورد : تیتر یک نشریه موندودپورتیوو به شایعات جدایی مسی اختصاص دارد و واکنش بارسلونا که او را غیر قابل فروش می داند.

*

*

*