Anten90 header advertisement

مهدی نوروزی در گفت‌وگو با رسانه رسمی باشگاه استقلال درباره سفرش با همراهی احمد سعادتمند به اروپا جهت کم کردن مطالبات شفر و استراماچونی گفت:

ما آمده‌ایم که تهدیدهای بزرگی که باشگاه استقلال را تهدید می‌کند، کاهش دهیم. همانطور که می‌دانید بعضی از شکایات آمده (شکایت پرونده شفر) و بعضی دیگر هم در شهریور سررسید خواهند شد (شکایت استراماچونی).

وی افزود:

سه ماه است با وکلای خارجی و ایرانی در حال مذاکره هستیم و همه می‌دانند که رای‌ها به ضرر باشگاه استقلال خواهد بود. ۳۸۰۰۰۰۰ دلار جرایم و مبالغی است که رای آن‌ها صادر شده و یا در مرحله صدور رای است. همانطور که می‌دانید ما در پرونده‌های زیادی محکوم شدیم و محکومیت جدید می‌تواند بسیار شدیدتر مثل کسر امتیاز یا سقوط به دسته پایین‌تر باشد. مطمئنا ما دوست نداریم که بنشینیم و دست روی دست بگذاریم. سه ماه پیش از آقایان شفر و استراماچونی در خواست ملاقات کردیم و به خاطر مسائل و محدودیت‌هایی که بیماری کرونا ایجاد کرده و با توجه به این که تعیین وقت ملاقات با ما نبوده، نهایتا امروز این وقت داده شده و مذاکرات انجام خواهد شد.

معاون اقتصادی باشگاه استقلال ادامه داد:

ما قراردادی با سرمربی محترم آقای فرهاد مجیدی داریم که به آن متعهد هستیم. خدا را شکر آقای مجیدی و کادر فنی استقلال با کمک بازیکنان توانستند مقام دومی لیگ را کسب کنند. این باور قلبی من است که در دربی پیش رو و جام حذفی هم به پیروزی خواهیم رسید و بازیکنان و کادرفنی دل هواداران را شاد خواهند کرد. مطمئن هستم که آقای مجیدی برنامه خوبی برای جام باشگاه‌های آسیا دارد و با قدرت به کار خود ادامه خواهد داد.

او اضافه کرد:

آن اتفاق خوب و خبری خوش که همه منتظر آن هستند، این است که بتوانیم بدهی‌های سنگینی که از گذشته گریبان باشگاه را گرفته، تسویه کنیم. برای کادر فنی و تیم استقلال در بازی‌های پیش رو آرزوی موفقیت دارم، ان‌شاءالله با قهرمانی در جام حذفی که برد دربی هم جزوی از آن خواهد بود، دل هواداران استقلال شاد می‌شود.

برچسب ها

استقلالباشگاهاستراماچونیاقتصادیسعادتمندهمانطورمی‌دانیدخواهندملاقاتبازیکنانهواداران
نظر شما در مورد : معاون اقتصادی باشگاه استقلال می‌گوید سفر سعادتمند به اروپا به خاطر توافق با استراماچونی و شفر در مسائل مالی است.

*

*

*