Anten90 header advertisement
آنتونیو کونته و اینتر | جلسه مهم مربوط به ادامه همکاری، سه شنبه برگزار می شود

آنتونیو کونته در مصاحبه پس از فینال مقابل سویا، سیگنال هایی از خداحافظی احتمالی از اینتر را داد اما جلسه هفته آتی هم مهم خواهد بود. با این حال چیزی که مشخص است، اینتر نمی تواند یک خرید دیگر مانند اشرف حکیمی انجام دهد.

آنتونیو کونته سرمربی آرامی نیست و این چیزی است که مدیران و مالکان اینتر در ابتدا به این موضوع آگاهی داشتند اما شاید این نا آرامی، باعث فسخ قرارداد این سرمربی ایتالیایی شود.

به گزارش به گزارش آنتن90 و به نقل از جانلوکا دی مارتزیو، شکست اینتر برابر سویا در فینال لیگ اروپا، زیر سایه صحبت های جنجال برانگیز آنتونیو کونته قرار گرفت. کونته در صحبت هایش گفت مشخص نیست فصل آینده هم سرمربی اینتر باشد یا نه اما پیش از هرگونه تصمیم گیری، طرفین به صورت رو در رو به مذاکره خواهند پرداخت.

آنتونیو کونته و خواسته هایش از مدیران اینتر

احتمالا سه شنبه هفته آتی خواهیم فهمید پروژه آنتونیو کونته در اینتر ادامه خواهد داشت یا اینتر با سرمربی دیگری به دنبال جاه طلبی هایش خواهد رفت. مشکل اصلی آنتونیو کونته در اینتر - فارغ از مشکلات و روابط شخصی - این است که می خواهد باشگاه در نقل و انتقالات سرمایه گذاری مناسبی انجام دهد. کونته می خواهد خواسته و هدف اینتر در تابستان، تقویت و بهبود ترکیب تیم باشد، چیزی که استیون ژانگ نمی تواند تضمین دهد زیرا ویروس کرونا و مشکلات ناشی از آن باعث شد تمام باشگاه های سری آ تحت تاثیر قرار بگیرند.

با این حال مدیریت اینتر به آنتونیو کونته قول داده شرایط و فرصت های بازار را با توجه به بودجه تیم زیر نظر داشته باشد. اینتر که همین حالا هم با جذب اشرف حکیمی سرمایه گذاری بزرگی انجام داده، به کونته اطلاع داده که نمی تواند چنین خریدهایی را تکرار کند. اگر کونته به خواسته هایش پافشاری کند، توافق غیرممکن خواهد بود و اینتر تمام تمرکزش را برای جذب ماسیمیلیانو الگری به کار خواهد گرفت. لازم به ذکر است که تاکنون هیچ تماسی میان اینتر و ماسیلیمیانو الگری برقرار نشده است.

بیشتر بخوانید

آنتونیو کونته: مطمئن نیستم فصل آینده مربی اینتر باشم؛ اینتر با من یا بدون من، برنامه خود را خواهد داشت

 ماسیمیلیانو الگری گزینه هدایت اینتر؛ آینده مبهم کونته در نراتزوری

برچسب ها

آنتونیوسرمربیخواستهمدیرانمشکلاتباشگاهسرمایه
نظر شما در مورد : آنتونیو کونته و اینتر | جلسه مهم مربوط به ادامه همکاری، سه شنبه برگزار می شود

*

*

*