Anten90 header advertisement
قلعه عقاب ها پس از بیست سال باز هم بر سر زبان ها افتاد

سبزپوشان چوکای تالش، بالاخره توانستند صعود خود به لیگ دسته اول را قطعی کنند

چوکا که بیست سال پیش راهی لیگ دسته دوم فوتبال ایران شده بود، سال ها پشت خط ماند تا یک بار دیگر توانست به لیگ دسته اول صعود کند.

به گزارش به گزارش آنتن90، آن ها این بار با فرشاد پیوس که آرام آرام در حال تبدیل شدن به نامی غیر قابل چشم پوشی در فوتبال گیلان است، توانستند خود را به سطح بالاتر برسانند.

تالشی ها که پیش از این هم خیال هواداران خود را بابت صعود راحت کرده بودند، در بازی روز گذشته توانستند برابر شهرداری بندر عباس به برتری برسند و با ایستادن بر صدر جدول گروه دوم بازی های لیگ دسته دوم، رسما به لیگ یک صعود کردند.

پس از آن ها تیم پاس همدان قرار دارد که باید ابتدا در بازی پلی آف حاضر شود تا مشخص شود که می تواند به لیگ بالاتر برود یا خیر. در گروه اول بازی های لیگ دسته دوم شرایط بسیار پیجیده ای برقرار است که با برگزاری بازی های هفته پایانی مشخص خواهد شد کدام تیم ها می توانند امیدوار به حضور در لیگ یک باشند. خیبر خرم آباد، استقلال ملاثانی و شهرداری آستارا، تیم های 49 امتیازی هستند. تیم فولاد نوین هم موفق به کسب 48 امتیاز شده است. آن ها در بازی های هفته آخر، شانس صعود دارند. تصاویری که در ادامه مشاهده می کنید توسط سید احمد کیایی گرفته شده است.

چوکای تالشتیم چوکای تالش چوکای تالشتیم چوکای تالش

همچنین بخوانید:

بیانیه باشگاه سپیدرود، پس از سقوط این تیم به لیگ دسته دوم

تشدید نظارت در لیگ های فوتبال برای پیشگیری از تبانی و شرط بندی احتمالی

 

برچسب ها

فوتبالتوانستندبالاترشهرداری
نظر شما در مورد : قلعه عقاب ها پس از بیست سال باز هم بر سر زبان ها افتاد

*

*

*