Anten90 header advertisement
روند انتقال ادینسون کاوانی به بنفیکا متوقف شده است

ادینسون کاوانی بر سر نحوه پرداخت دستمزد با بنفیکا به مشکل خورده است. 

ادینسون کاوانی، مهاجم 33 ساله اروگوئه ای پس از جدایی از پاری سن ژرمن با باشگاه بنفیکا مذاکراتی داشت و به توافقاتی با این تیم پرتغالی دست یافت اما هنوز انتقال کاوانی به بنفیکا نهایی نشده است.

به گزارش به گزارش آنتن90 و به نقل از جانلوکا دی مارتزیو، روند انتقال ادینسون کاوانی به بنفیکا در حال حاضر متوقف شده است. قرار بود پس از حل و فصل شدن یک سری جزییات، ادینسون کاوانی روز دوشنبه به لیسبون سفر کند تا با باشگاه بنفیکا قرارداد ببندد اما مشکلاتی بر سر نحوه پرداخت دستمزد، باعث شده روند انتقال کاوانی به بنفیکا مختل شود. بنفیکا برای جذب کاوانی، پیشنهاد قراردادی سه ساله و دستمزد سالانه 10 میلیون یورویی ارائه داد اما بنفیکا می خواست این مبالغ طی اقساطی شش ساله به کاوانی پرداخت شود که این نحوه پرداخت مورد قبول این مهاجم اروگوئه ای قرار نگرفته است.

کاوانی همچنان ممکن است به بنفیکا ملحق شود

باشگاه بنفیکا حالا کمی در خصوص جذب کاوانی نگران است. ماجرای کاوانی همچون ماجرای انتقال داوید سیلوا بار دیگر نشان داد فصل نقل و انتقالات چه اندازه می تواند غیر قابل پیش بینی باشد اما با این حال توافق شفاهی کاوانی با تیاگو پینتو، مدیر بنفیکا پابرجا است. روند انتقال هم اکنون متوقف شده اما احتمال دارد در صورتی که بنفیکا پیشنهادش را تغییر دهد، انتقال ادینسون کاوانی انجام شود. بنفیکا همچنان منتظر جذب مهاجم سابق پاری سن ژرمن است.

همچنین بخوانید:

کاوانی: با بنفیکا مذاکره داشتم و ممکن است به این باشگاه ملحق شومادینسون کاوانی در آستانه پیوستن به بنفیکا

برچسب ها

کاوانیبنفیکاانتقالادینسونباشگاهپرداختاروگوئهدستمزدهمچنانماجرای
نظر شما در مورد : روند انتقال ادینسون کاوانی به بنفیکا متوقف شده است

*

*

*