Anten90 header advertisement
سند ورزشگاه شهید کاظمی به نام پرسپولیس نمی خورد

طبق شواهد موجود، سند ورزشگاه شهید کاظمی که در اختیار باشگاه پرسپولیس است، به نام این باشگاه در نمی ‌آید.

ورزشگاه شهید کاظمی به نام باشگاه پرسپولیس سند نمی خورد و احتمالا پنج سال دیگر ورزشگاه به اجاره باشگاه پرسپولیس در می ‌آید.

به گزارش به گزارش آنتن90 و به نقل از میزان، با تصمیمات اتخاذ شده و برای اینکه دو باشگاه پرسپولیس و استقلال بتوانند خصوصی شوند از طرف دولت به هر کدام از باشگاه ‌ها دو ورزشگاه تحویل داده شد تا ارزش مالی دو باشگاه برای سازمان خصوصی ‌سازی بالا برود و بتوان این دو باشگاه را خصوصی کرد.

در چند روز گذشته دو ورزشگاه شهید درفشی ‌فر و شهدای گمنام به باشگاه پرسپولیس تحویل داده شد و دو ورزشگاه کمپ مرحوم ناصر حجازی و مرغوبکار به استقلال تحویل داده شد.

در این میان اما دو باشگاه ورزشگاه دیگر داشتند که در این سال‌ ها از این ورزشگاه‌ ها استفاده می‌کردند. ورزشگاه شهید کاظمی در اختیار باشگاه پرسپولیس و ورزشگاه امام رضا (ع) در اختیار باشگاه استقلال است. در چند سال گذشته باشگاه پرسپولیس هزینه‌های زیادی را در ورزشگاه شهید کاظمی انجام داد و این ورزشگاه را از یک استادیوم معمولی به یک استادیوم شیک و با امکانات تمام تبدیل کرد.

در حالی که انتظار می‌ رفت ورزشگاه شهید کاظمی که در اختیار پرسپولیس است، برای خصوصی ‌سازی سندش به نام پرسپولیس بخورد اما این اتفاق رخ نداد تا واکنش ‌های زیادی را بین مسئولان و حتی هواداران پرسپولیس داشته باشد اما اصل ماجرا چیست؟

ورزشگاه شهید کاظمی و ورزشگاه امام رضا (ع) در اختیار شهرداری هستند و اگر قرار باشد که به پرسپولیس و استقلال تحویل داده شوند باید با تصویب شورای شهر باشد، اما مسئله اینجاست که اگر سند ورزشگاه شهید کاظمی به نام پرسپولیس بخورد باز هم خیلی از نظر مالی و ارزشی به کار پرسپولیس نمی ‌آید. زمین این ورزشگاه ارزش مالی ندارد، چون سند این زمین به صورت اوقافی است و قابل فروش و ارزش واقعی نیست.

حالا شنیده می ‌شود با توجه به اینکه باشگاه پرسپولیس در سال‌های گذشته هزینه ‌های زیادی را در ورزشگاه شهید کاظمی انجام داده و با توجه به اینکه به احتمال خیلی زیاد در راستای خصوصی ‌سازی این ورزشگاه سندش به نام باشگاه پرسپولیس نمی ‌خورد، احتمالا پنج سال دیگر ورزشگاه به اجاره باشگاه پرسپولیس در می ‌آید تا سرخ ‌پوشان بتوانند از امکانات آن استفاده کنند اما احتمال اینکه سند ورزشگاه به نام پرسپولیس بخورد تقریبا زیر صفر درصد است.

همچنین بخوانید:

توضیحات مدیر عامل سازمان ورزش شهرداری تهران در خصوص واگذاری 2 استادیوم به استقلال و پرسپولیسمهدی رسول پناه: با همکاری وزارت ورزش، ورزشگاه شهدای گمنام جزو دارایی های پرسپولیس می شود

پرسپولیس | حضور رسول پناه در ورزشگاه درفشی فر برای صدور سند تک برگ به نام سرخپوشان

برچسب ها

ورزشگاهپرسپولیسباشگاهاستقلالاختیاراستادیوماستفادهامکاناتشهرداریاحتمالامام
نظر شما در مورد : سند ورزشگاه شهید کاظمی به نام پرسپولیس نمی خورد

*

*

*