Anten90 header advertisement
استقلال به دنبال توافق با طاها شریعتی

مسئولان باشگاه استقلال به دنبال توافق با مدافع تیم سایپا هستند تا او را دوباره آبی پوش کنند.

به گزارش به گزارش آنتن90، طاها شریعتی را پیش از این با پیراهن آبی استقلال دیده بودیم. پیش از این او در عضویت تیم ملی جوانان ایران بود که در تیم جوانان آبی ها نیز بازی می کرد. اما در دوره علیرضا منصوریان نتوانست به تیم اصلی راه پیدا کند و به همین دلیل راهی تیم سایپا دیگر نماینده تهران در لیگ برتر شد.

شریعتی در سال های اخیر با پیراهن سایپا در لیگ برتر بوده و موفق شده با ارائه بازی های خوب خود را به تیم ملی امید ایران نیز برساند.

حالا به گوش می رسد استقلالی ها به دنبال مدافع سابق خود هستند و باب مذاکره با او را باز کردند. این اتفاق در حالی می افتد که شریعتی از سوی یکی دو باشگاه دیگر نیز دارای پیشنهاداتی است اما او گویا تمایل بیشتری برای حضور در این تیم دارد و به همین دلیل احتمال پیوستن طاها به استقلال بیش از سایر پیشنهادات است.

حالا باید در انتظار نتیجه مذاکره نماینده باشگاه استقلال و شریعتی و مدیر برنامه های او باشیم تا ببینم چه تصمیمی برای ادامه دوران فوتبال این مدافع جوان گرفته خواهد شد. گفته می شود کادر فنی نام این بازیکن جوان را در لیست خرید استقلال قرار داده است ولی فرهاد مجیدی از باشگاه خواسته ابتدا درباره وضعیت قرارداد او با سایپا تحقیق شود. 

برچسب ها

استقلالشریعتیباشگاهپیراهنجواناننماینده
نظر شما در مورد : استقلال به دنبال توافق با طاها شریعتی

*

*

*