Anten90 header advertisement
تعویض های طلایی؛ تنها راه پیروزی تراکتور

تراکتوری ها که هر چه به در و دیوار زدند نتوانستند راه دروازه ماشین سازی را پیدا کنند در نهایت با حضور دو بازیکن تعویضی موفق به دو بار باز کردن دروازه حریف شدند.

به گزارش به گزارش آنتن90، بازیکنان تراکتور به خوبی میدانستند باید دیدار برابر ماشین سازی را با پیروزی پشت سر بگذارند اما هر آنچه به کار بستند نتوانستند به دروازه حریف برسند. در این میان حتی بازیکنان باتجربه ای همچون اشکان دژاگه، مسعود شجاعی و احسان حاج صفی که به عنوان سه کاپیتان تیم ملی از ابتدا در ترکیب اصلی تراکتوری ها به میدان رفتند هم نتوانستند راهی به دروازه حامد لک پیدا کنند تا اینکه دو بازیکن تعویضی این تیم توانستند تبدیل به برگ برنده تراکتوری ها در این بازی مهم شوند.

 

رضا اسدی اولین بازیکن تعویضی مورد نظر بود اما او به تنهایی موفق به انجام کاری نشد تا اینکه از دقیقه 70 محمد رضا آزادی هم پا به میدان گذاشت و او که فشار زیادی نیز به عنوان مهاجم روی خود می دید تنها یک دقیقه زمان می خواست تا بتواند موجبات باز شدن دروازه حریف را فراهم بیاورد.

در دقیقه 71 بازی بود که آزادی پا به توپ در محوطه جریمه ماشین سازان یکی دو مدافع این تیم را جا گذاشت و در حالی که خود نیز می توانست با یک ضربه دقیقه دروازه حریف را باز کند با پاس رو به بیرون رضا اسدی را صاحب توپ کرد و این بازیکن نیز توانست با ضربه ای دقیق دروازه ماشین سازی را باز کند.

اما این پایان کار نبود چرا که در یکی از بدترین زمان های بازی برای تراکتوری ها یعنی دو دقیقه پس از باز شدن دروازه این تیم و به تساوی کشیده شدن بازی، آزادی باز هم از جناح راست به تو زد و باز هم توانست درون محوطه جریمه سبزپوشان جولان بدهد و در نهایت با یک ضربه دقیق دروازه حریف را برای دومین بار باز کند و به این ترتیب توفان بیست دقیقه ای تراکتوری ها با دو بازیکن جانشین و تعویض هایی که به آنها تعویض طلایی می گویند اتفاق افتاد و در نهایت سه امتیاز مهم را به حساب قرمز پوشان تبریزی واریز کرد.

 

 

برچسب ها

دروازهتراکتوریبازیکنتوانستپیروزیتراکتوربازیکناننتوانستندتعویضی
نظر شما در مورد : تعویض های طلایی؛ تنها راه پیروزی تراکتور

*

*

*