Anten90 header advertisement
گل دقیقه 98 بغداد هم به داد ژاوی نمی رسد

السدی ها که یکی از سه تیم امید به رسیدن به مقام قهرمانی لیگ ستارگان قطر هستند به احتمالا فراوان تا ساعاتی دیگر شانس قهرمانی در این بازی را از دست خواهند داد.

به گزارش به گزارش آنتن90، السدی ها با توجه به امتیازاتی که در بازی های لیگ ستارگان قطر به دست آوردند سومین تیم از نظر رسیدن به شانس قهرمانی در این بازی ها محسوب می شوند. آنها بالای سر خود دو تیم الدحیل و الریان را می بینند که هر دوی آنها امشب در بازی های هفته ماقبل پایانی به میدان خواهند رفت.

شاگردان ژاوی که نیاز به برد در بازی های پایانی خود دارند شب گذشته برابر تیم القطر ایستادند و در نهایت با گل دقیقه 8+90 بغداد بونجاح توانستند به پیروزی در دیدار برابر تیم القطر رسیدند تا همچنان یکی از شانس های قهرمانی به حساب بیایند اما اگر امشب یکی از دو تیم الریان و الدحیل بتوانند برابر رقبای خود به برتری برسند دیگر السدی ها رنگ قهرمانی در لیگ فعلی را به چشم نخواهند دید.

در حال حاضر تیم های الدحیل و الریان با یک بازی کمتر توانستند تاکنون 46 و 45 امتیاز به دست بیاورند اما ژاوی و بازیکنانش با یک بازی بیشتر نسبت به این دو تیم تاکنون توانستند به 44 امتیاز دست پیدا کنند. این در حالی است که السدی ها تنها یک بازی تا پایان فصل فرصت دارند و دو تیم دو بازی(که یکی از آنها را امشب برگزار خواهند کرد).

بازی های پایانی هفته ماقبل پایانی لیگ ستارگان قطر از ساعت 21 امشب آغاز خواهند شد و طی آن تیم های الدحیل و الخور در ورزشگاه عبدالله بن خلیفه به میدان می روند و در سوی دیگر نیز تیم های الشیحانیه و الریان نیز در ورزشگاه احمد بن علی با هم روبرو می شوند.

 

برچسب ها

الدحیلالریانپایانیقهرمانیخواهندتوانستندستارگانتاکنونامتیازورزشگاه
نظر شما در مورد : گل دقیقه 98 بغداد هم به داد ژاوی نمی رسد

*

*

*