Anten90 header advertisement

داریوش شجاعیان که امروز با استقلال دوباره تمدید کرد، با حضور در برنامه شب‌های فوتبالی شبکه ورزش سیما، درباره شرایط خروج از لیست باشگاه استقلال گفت:

ما در لیست تیم چند جای خالی برای جذب بازیکن داشتیم و شاید باشگاه تصور می کرد در نیم فصل می تواند چند بازیکن جذب کند و من را از لیست خارج کردند و بازیکنی را نیز بجای من جذب نکردند. این قسمت من بود و من چندین ماه است با مصدومیت کنار آمده ام و این یک ماه را نیز تحمل میکنم. خروج من از لیست کار اشتباهی بود آن هم زمانی که قصد نداشتن کسی را جای من جذب کنند. به نظر من کار مدیریت وقت اشتباه بود چون از جای خالی من استفاده ای نشد. حتی بعد از جذب بودروف در لیست تیم یک جای خالی دیگر داشتیم.

داریوش شجاعیان افزود:

بعد از آمدن کرونا، خیلی از قوانین تغییر پیدا کرد. به نظرم سازمان لیگ و فدراسیون می‌توانستند به بازیکنانی مثل من که دچار مصدومیت شده اند کمک کنند. اگر داریوش شجاعیان در این بازی‌ها به میدان می‌رفت، شاید می‌توانست به تیم ملی نیز کمک کند. در این خصوص، فیفا تصمیم گیری را به سازمان لیگ سپرده، ولی آن‌ها تصمیم گرفته اند من بازی نکنم.

شجاعیان درباره ماندنش در جمع استقلال گفت:

من تصمیم گرفتم غیبتم در این مدت را جبران کنم و لطفی که هواداران به من داشتند را پاسخ دهم. در این ۲ ماه اخیر بیشتر از زمان مصدومیت حرص خوردم. چون دست آقا فرهاد خالی بود و بازیکن مصدوم زیاد داشتیم و شاید من می‌توانستم در حد ۱۰ دقیقه به تیم کمک کنم، ولی نگذاشتن به تیم کمک کنم. مدت زمان تمدید قرارداد من ۲۰ دقیقه بیشتر طول نکشید و دوست داشتم در تیم بمانم.

برچسب ها

شجاعیانداریوشاستقلالبازیکنمصدومیتداشتیمقراردادشفدراسیونمی‌توانستندبازیکنانیدربارهباشگاه
نظر شما در مورد : داریوش شجاعیان بازیکن تکنیکی آبی‌پوشان پس از تمدید قراردادش گفت: به نظرم سازمان لیگ و فدراسیون می‌توانستند به بازیکنانی مثل من که دچار مصدومیت شده‌اند کمک کنند.

*

*

*