Anten90 header advertisement
اتحاد نساجی قائمشهر و اینترمیلان برای شکست پرسپولیس

در لیگ کشوری سال 1371 نساجی قائمشهر یکی از تیم های گردن کلفت حاضر در رقابت ها بود. نکته جالب اینکه آنها تنها در یک بازی خود یعنی دیدار برابر پرسپولیس با پیراهن های اینترمیلان به میدان رفتند!

به گزارش آنتن90 – در ادامه مرور طرح های کپی شده در فوتبال ایران به سراغ یکی از عجیب ترین لباس هایی می رویم که بر تن تیمی ایرانی نشسته است. نساجی قائمشهر در مهم ترین بازی خود در لیگ سراسری سال 1371 پیراهن تیم اینترمیلان را به تن کرده است.

 

قائمشهری ها که در آن سال ها ستاره هایی همچون نادر دست نشان، عزیز زارع، صلاح الدین اونق، رامین میرزائیان، محمود فکری و ... را به همراه داشتند. ستاره هایی که در نهایت توانستند با برتری در دیدار برابر پرسپولیس قهرمانی را از شاگردان علی پروین بگیرند.

 

 

آنها در یکی از مهم ترین بازی های لیگ سراسری سال 1371 برابر پرسپولیسی ها (در حالی که پیراهن اصلی آنها قرمز رنگ بود) در خانه خود و در اقدامی عجیب تنها برای یک بار با پیراهن رسمی اینترمیلان به میدان رفتند و در نهایت توانستند برابر پرسپولیسی ها به برتری دو بر صفر دست پیدا کنند و همین پیروزی باعث شد تا قائمشهری ها با پیراهن های اینترمیلانی خود قهرمانی را از سرخ پوشان پایتخت بگیرند.

 

 

در این باره نکته جالب این است که برخلاف طرح های قبلی که پیش از این مورد بحث قرار گرفته است پیراهن اینتری که بر تن بازیکنان نساجی است توسط یک تولیدی داخلی تولید نشده است چرا که آرم هیچ شرکتی روی آن ثبت نشده است و مشخص است که به تعداد بازیکنان این تیم تعدادی لباس تیم اینترمیلان و احتمالا برای یک بازی خاص خریداری شده است.

 

 

نکته دیگری که در این بار نشان می دهد این پیراهن خریداری شده است آرم باشگاه اینترمیلان است که در صورت تولید البسه توسط تولیدی های داخلی هرگز آرم یک باشگاه خارجی برای بازی های رسمی روی لباس مورد نظر منتشر نمی شود اما عجیب اینکه نساج ها با همان آرم باشگاه میلانی در این دیدار رسمی پا به میدان گذاشتند.

 

 

 

همچنین بخوانید:

استقلال 74 به شکل اسپانیای 94

پرسپولیس پروین با طرح هلند رینوس میشل؛ مجتبی و مرتضی، گولیت و فان باستن

آبادان برزیلته با رسم شکل! پیراهن رونالدو به تن مجاهد خذیراوی

آقا کریم و سیروس و نسل طلایی تراکتور با گرمکن ژرمن ها و مقام سوم لیگ

خواهرخواندگی تولیدی عقیلی و کمپانی آدیداس با پروژه مشترک استقلال – آرسنال

برچسب ها

پیراهناینترمیلانتولیدیباشگاهقائمشهرپرسپولیسسراسریتوانستندقهرمانیبگیرندپرسپولیسیبازیکنانخریداریاستقلال
نظر شما در مورد : اتحاد نساجی قائمشهر و اینترمیلان برای شکست پرسپولیس

*

*

*