Anten90 header advertisement
پیش بازی سایپا - سپاهان؛ تلاش طلایی پوشان برای حفظ رتبه دوم

سایپا در این هفته از بازی ها میزبان سپاهان است.

به گزارش آنتن90 - در چارچوب رقابت های هفته بیست و سوم لیگ برتر فوتبال کشور، تیم های سایپا و سپاهان به مصاف هم خواهند رفت.

اطلاعات بازی

هفته بیست و سوم لیگ برتر؛ جام خلیج فارس
سایپا - سپاهان
یکشنبه 15 تیر 1399 ساعت 21:00
تهران - ورزشگاه پاس قوامین
داوران: علی بای، محمد عطایی، فرهاد فرهادپور، محمدباقر پورباقر ناظر: محمدجواد تقی پور

ورزشگاه پاس قوامینورزشگاه پاس قوامینپیش بازی و وضعیت دو تیم

سایپا در حال حاضر با 20 امتیاز در رتبه سیزدهم جدول رده بندی قرار دارد و سایر رقبا به شدت دنبال آن هستند تا این رتبه خودروسازان را به خطر بیندازند. تیم ابراهیم صادقی در دیدار هفته گذشته مسابقات و در هفته بیست و دوم بازی ها، در ورزشگاه آزادی به مصاف استقلال رفت. دیداری که در نهایت با نتیجه 1-1 پایان یافت و نارنجی پوشان توانستند 1 امتیاز سخت را از آزادی به دست بیاورند. اکنون آنها میزبان یکی دیگر از تیم های بالانشین جدول هستند. میزبانی سپاهان و امیر قلعه نویی. بدون شک سایپا در این بازی نیز به شیوه بازی با استقلال کار خواهد کرد و دشت 1 امتیاز از این بازی نیز برای تیم ابراهیم صادقی نتیجه خوبی می تواند باشد. با این وجود، سایپا در این مسابقه میزبان است و آنها می کوشند از این امتیاز خود بهره کامل برا ببرند. سایپا در این مسابقه محمدرضا سلیمانی را به علت محرومیت در اختیار ندارد که می تواند باعث ضرر این تیم در انتهای 90 دقیقه شود.

آرمان رمضانیآرمان رمضانی

در سوی مقابل، تیم پرستاره و پر قدرت سپاهان قرار دارد. شاگردان امیر قلعه نویی با کسب 40 امتیاز در رتبه دوم جدول رده بندی قرار دارند. سپاهان در دیدار قبل خود، میزبان گل گهر سیرجان بود که در آن بازی با نمایشی درخشان، موفق به پیروزی 2-0 شد. بدون شک در آن بازی طلایی پوشان می توانستند گل های بیشتری را به ثمر برسانند اما بی دقتی مهاجمان این تیم باعث شد تا نتیجه 2-0 رقم بخورد. سپاهان در حال حاضر هدفش حفظ جایگاه دوم جدول رده بندی است و در کنار آن نیم نگاهی به افت پرسپولیس و شکست این تیم دارد تا بتواند خود را به صدر جدول نزدیک تر کند. تیم قلعه نویی از هر لحاظ آماده بازی با سایپا است و بدون شک تنها کسب نتیجه پیروزی است که باعث خشنودی هواداران سپاهان می شود. سپاهان در این مسابقه هیچ محرومی ندارد و با ترکیب نسبتا کاملی در بازی حاضر خواهد شد.

سپاهانسپاهانجدال های اخیر دو تیمسپاهان-سایپاسپاهان-سایپا

 

برچسب ها

سپاهانامتیازمیزبانمسابقهورزشگاهابراهیماستقلالتوانستندپیروزی
نظر شما در مورد : پیش بازی سایپا - سپاهان؛ تلاش طلایی پوشان برای حفظ رتبه دوم

*

*

*